Praca


Osoby w roli animatorów zajęć z dziećmi i młodzieżą Drukuj Email

Stowarzyszenie zatrudni osoby w roli animatorów zajęć naukowych z dziećmi i młodzieżą (szeroko pojęta tematyka nauk ścisłych jak biologia, fizyka, geografia, chemia, astronomia, astronautyka itp.). Praca na umowę zlecenie w terminach 27 maja - 1 czerwca 2015r. oraz 18-23 czerwca 2015r. Wynagrodzenie zadaniowe, określone z góry. Mile widziane podejście pasjonackie do tematu i/lub doświadczenie w temacie. Praca wyjazdowa, łączy się z pobytem w siedzibie Stowarzyszenia jak i wyjazdami z grupą prelegentów w teren.

Więcej…
 
Pracownik biura Drukuj Email
Zarząd Stowarzyszenia POLARIS - OPP poszukuje osób do pracy na umowę zlecenie w zakresie obsługi biura w siedzibie Stowarzyszenia w Sopotni Wielkiej nr 174.
 
Więcej…
 
Prelegent Drukuj Email
Zarząd Stowarzyszenia POLARIS - OPP poszukuje osób do pracy na umowę o dzieło w zakresie opracowania i poprowadzenia prelekcji na temat ochrony ciemnego nieba, praktycznych obserwacji z astronomii,  podstawowych zagadnień z astronautyki oraz innych dziedzin pokrewnych. 
 
Więcej…
 
Koordynator stoiska dydaktycznego Drukuj Email
Zarząd Stowarzyszenia POLARIS - OPP poszukuje osób do pracy na umowę zlecenie w zakresie obsługi stanowiska dydaktycznego o tematyce  nauk ścisłych (fizyka, geografia, astronomia, meteorologia, ect.) i dziedzin pokrewnych oraz jako asysta specjalistów prowadzących zajęcia i pokazy dydaktyczne.
 
Więcej…
 
Animator zajęć z młodzieżą Drukuj Email
Zarząd Stowarzyszenia POLARIS - OPP poszukuje osoby do pracy na umowę o dzieło w zakresie animacji czasu wolnego młodzieży lokalnej z terenu gmin Świnna, Ślemień, Gilowice, Łękawica. Tematyka opracowanych zajęć musi dotyczyć poszukiwania meteorytów na ww. obszarze (wyznaczenie tras) i mieścić się w celach statutowych Stowarzyszenia. 
 
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 3

Co na niebie w 2020r.


Zdobądź działkę...

Wesprzyj nas!

Partnerzy

 
 
 
 
 
 
  

 

 
 


 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 Stowarzyszenie POLARIS - OPP (C) * Sopotnia Wielka 174, 34-340 Jeleśnia * Tel. 33 863-46-93 * nr KRS: 0000076686
Konto bankowe: Millennium Bank S.A. - 02 1160 2202 0000 0000 2853 5258