Działania w 2019 roku


Projekt:
"Sferyczny ogród badawczy"
 

Zobacz namiot WOCN

Warto wiedzieć

Członkowie Stowarzyszenia POLARIS - OPP otrzymują zwrot kosztów podróży publicznymi środkami transportu oraz ubezpieczenie NNW w trakcie działań wolontarystycznych.

Piknik z AstronomiąPraca


Osoby w roli animatorów zajęć z dziećmi i młodzieżą Drukuj Email

Stowarzyszenie zatrudni osoby w roli animatorów zajęć naukowych z dziećmi i młodzieżą (szeroko pojęta tematyka nauk ścisłych jak biologia, fizyka, geografia, chemia, astronomia, astronautyka itp.). Praca na umowę zlecenie w terminach 27 maja - 1 czerwca 2015r. oraz 18-23 czerwca 2015r. Wynagrodzenie zadaniowe, określone z góry. Mile widziane podejście pasjonackie do tematu i/lub doświadczenie w temacie. Praca wyjazdowa, łączy się z pobytem w siedzibie Stowarzyszenia jak i wyjazdami z grupą prelegentów w teren.

Więcej…
 
Zatrudnimy osoby do obsługi imprez plenerowych Drukuj Email
Zatrudnimy osoby do obsługi imprez plenerowych na umowę zlecenie w terminie od 30 sierpnia do 10 września (z możliwością przedłużenia). Stawka dobowa, praca związana z rozkładaniem namiotów, stoisk, materiałów warsztatowych dla dzieci, załadunek sprzętu, prace organizacyjne w trakcie imprez otwartych, obsługa sprzętu nagłośnieniowego, oświetlenia itp. Mile widziane doświadczenie w obsłudze imprez masowych.

 
Więcej…
 
Animatorki/ów zatrudnimy Drukuj Email
Zatrudnimy osoby w roli animatorek na umowę zlecenie w terminie od 30 sierpnia do 10 września (z możliwością przedłużenia). Stawka dobowa, praca z młodzieżą i dziećmi. Mile widziane podejście pasjonackie do tematu i/lub doświadczenie w temacie. Praca wyjazdowa, łączy się z pobytem w siedzibie Stowarzyszenia.

 
Więcej…
 
Zatrudnimy fotografa Drukuj Email
Zatrudnimy osobę w roli fotografa do obróbki zdjęć na umowę o dzieło w terminie od sierpnia do września (z możliwością przedłużenia). Stawka godzinowa, praca z komputerem. Mile widziany własny aparat i podejście pasjonackie do tematu.

 
Więcej…
 
Obsługa stoisk dydaktycznych Drukuj Email
Zarząd Stowarzyszenia POLARIS - OPP poszukuje osób do pracy na umowę zlecenie lub o dzieło w zakresie obsługi stanowisk dydaktycznych o tematyce nauk ścisłych i technicznych (fizyka, geografia, astronomia, meteorytyka, biologia, geologia, modelarstwo, ect.) i dziedzin pokrewnych oraz jako asysta specjalistów prowadzących zajęcia i pokazy dydaktyczne.

 
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 3

Harmonogram 2019

Polecamy

 

Zdobądź działkę...

Wesprzyj nas!

Astroprocent.pl

 
  Astroprocent

Partnerzy

 
 
 
 
 
 
  

 

 
 


 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 Stowarzyszenie POLARIS - OPP (C) * Sopotnia Wielka 174, 34-340 Jeleśnia * Tel. 33 863-46-93 * nr KRS: 0000076686
Konto bankowe: Millennium Bank S.A. - 02 1160 2202 0000 0000 2853 5258