Działania w 2019 roku


Projekt:
"Sferyczny ogród badawczy"
 

Zobacz namiot WOCN

Warto wiedzieć

Członkowie Stowarzyszenia POLARIS - OPP otrzymują zwrot kosztów podróży publicznymi środkami transportu oraz ubezpieczenie NNW w trakcie działań wolontarystycznych.

Piknik z AstronomiąPraca


Animator zajęć z młodzieżą Drukuj Email
Zarząd Stowarzyszenia POLARIS - OPP poszukuje osoby do pracy na umowę o dzieło w zakresie animacji czasu wolnego młodzieży lokalnej z terenu gmin Świnna, Ślemień, Gilowice, Łękawica. Tematyka opracowanych zajęć musi dotyczyć poszukiwania meteorytów na ww. obszarze (wyznaczenie tras) i mieścić się w celach statutowych Stowarzyszenia. 
 
Więcej…
 
Koordynator stoiska dydaktycznego Drukuj Email
Zarząd Stowarzyszenia POLARIS - OPP poszukuje osób do pracy na umowę zlecenie w zakresie obsługi stanowiska dydaktycznego o tematyce  nauk ścisłych (fizyka, geografia, astronomia, meteorologia, ect.) i dziedzin pokrewnych oraz jako asysta specjalistów prowadzących zajęcia i pokazy dydaktyczne.
 
Więcej…
 
Pracownik biura Drukuj Email
Zarząd Stowarzyszenia POLARIS - OPP poszukuje osób do pracy na umowę zlecenie w zakresie obsługi biura w siedzibie Stowarzyszenia w Sopotni Wielkiej nr 174.
 
Więcej…
 
Prelegent Drukuj Email
Zarząd Stowarzyszenia POLARIS - OPP poszukuje osób do pracy na umowę o dzieło w zakresie opracowania i poprowadzenia prelekcji na temat ochrony ciemnego nieba, praktycznych obserwacji z astronomii,  podstawowych zagadnień z astronautyki oraz innych dziedzin pokrewnych. 
 
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 3

Harmonogram 2019

Polecamy

 

Zdobądź działkę...

Wesprzyj nas!

Astroprocent.pl

 
  Astroprocent

Partnerzy

 
 
 
 
 
 
  

 

 
 


 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 Stowarzyszenie POLARIS - OPP (C) * Sopotnia Wielka 174, 34-340 Jeleśnia * Tel. 33 863-46-93 * nr KRS: 0000076686
Konto bankowe: Millennium Bank S.A. - 02 1160 2202 0000 0000 2853 5258